UGG Ultra Mini czy EMU Stinger Micro? Które wybrać?

Instagram oszalał na punkcie butów marki UGG. I niby modne są co roku, jednak to model Ultra Mini robi teraz największą furorę. Buty te są wyprzedane w większości sklepów. A jeśli jakimś cudem są, to pojedyncze rozmiary.

Co wybrać zamiast UGGów? Kojarzysz markę EMU? Ma w swojej ofercie dokładnie te same buty, co UGG Ultra Mini, tylko nazywają się Emu Stinger Micro. Na pierwszy rzut oka buty niczym się nie różnią. A jeśli się nie różnią, to po co przepłacać? Bo okazuje się, że śniegowce EMU są trochę tańsze niż te marki UGG. 

Właściwości śniegowców EMU:

  • Wnętrze obuwia wykonane zostało z wysokogatunkowej wełny merynosów (australijskich owiec), co zapewnia lepsze utrzymywanie ciepła oraz dobrą cyrkulację powietrza.
  • Posiadają certyfikat Woolmark, przyznawany produktom z naturalnej, czystej wełny, które zostały wyprodukowane w manufakturach spełniających odpowiednie, wysokie standardy.
  • Podeszwa środkowa EVA zapewnia lekkość oraz amortyzację.
  • I najważniejsze: mają usztywniony zapiętek. 

Dużym plusem jest to, że buty te można nosić nie tylko zimą, ale również wiosną czy jesienią. Stopa w nich się nie przegrzewa. W Stanach nosi się je również latem, do krótkich szortów. 

Zdecyduj się na zakup, póki jeszcze buty są dostępne. 

Jak nosić buty UGG czy EMU stylowo? Poniżej znalazłam dla Ciebie kilka inspiracji.