Trend: kolor pistacjowy

Kolor pistacjowy (czyli jasnozielony) będzie bardzo modny w sezonie wiosna - lato 2021. Jeśli nie masz jeszcze nic w swojej garderobie w tym kolorze, to najwyższy czas to zmienić! Jeśli masz dość spójne kolorystycznie ubrania i nie chcesz nic nowego kupować - spróbuj chociaż pomalować paznokcie na ten kolor, od razu się coś ciekawego na paznokciach zadzieje i na pewno wprowadzi Cię to w pozytywny, wiosenny nastrój. (Sama szukam idealnego, zielonego lakieru hybrydowego, ale ciężko znaleźć coś online)

Z jakimi kolorami łączyć pistację? 

Przede wszystkim z neutralnymi, jasnymi, tzw. barwami ziemi. Na pewno masz takie w szafie! Możesz iść o krok dalej i spróbować połączyć ten kolor z pastelami. Gwarantuję Ci, że furorę zrobi połączenie pistacji z różem, a także pastelowym fioletem czy żółcią. Zaawansowanym polecam połączenie pistacji z burgundem/maliną, czy błękitem. Wyobrażasz sobie ten zestaw kolorów? 

Pistacjowe ubrania przepięknie będą wyglądały połączone z wiklinowymi koszykami. Jest to idealny kolor dla fanek stylu boho

Ja, póki co, mam w swojej szafie pistacjowy trencz (wiosną będę go nosić w połączeniu z różową, cukierkową torebką marki Wandler, którą pokazywałam na Instagramie). Ale to nie jest moje ostatnie słowo! :) Może znajdę idealną, pistacjową torebkę? Ale zwykłym, cienkim sweterkiem czy koszulką też nie pogardziłabym. 

Inspiracje z Instagrama: