Przegląd sukienek na przyjęcie weselne. Którą wybrać?

Sezon weselny za chwilę się rozpocznie. Już teraz warto wybrać sukienkę na przyjęcie weselne. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim, żeby sukienka była elegancka, dobrze dobrana do naszej figury i wzrostu i żeby można było w niej swobodnie tańczyć do białego rana. Ważne jest też, aby określić dress code danej imprezy: gdzie i w jakim stylu się odbędzie, wtedy łatwiej będzie nam dobrać kreację. 

Sukienka mini, midi czy maxi? Załóż taką, w której czujesz się najlepiej. Wiadomo, że na letnich weselach będą królowały lżejsze, cieńsze i krótsze sukienki, niż na tych w okresie jesienno - zimowym - tam z kolei będą dominowały sukienki midi czy maxi. 

Jeśli chodzi o kolor, to warto unikać bieli czy kremu... z wiadomych względów. Czerń też nie jest zakazana, ale warto postawić na jakiś intensywny kolor, a może coś pastelowego czy wzorzystego?

Poniżej kilka propozycji marki Bardot. Ta marka to pewniak jeśli chodzi o ubiór na imprezy weselne. Każda sukienka jest piękna i idealnie nadaje się na tę okoliczność. Z wyborem już nie będziesz mieć problemu. A może wybierzesz jakieś sukienki dla druhen? 

>> Zobacz też sukienki na wesele innych marek <<

Sukienki mini na wesele marki Bardot:

Sukienki midi na wesele marki Bardot:

Sukienki maxi na wesele marki Bardot: