Najmodniejsze sukienki na lato 2022

W tym roku największym trendem, jeśli chodzi o sukienki są wszelkie wycięcia, asymetrie, gołe plecy. Im ciekawszy dekolt, tym lepiej. Wiązania na szyi mile widziane. Asymetryczny dół sukienki? Idealnie! Wiązanie na plecach? Zdecydowanie! 
Oto kilka przykładów sukienek na lato, które mogą wpaść Ci w oko. 

Co oprócz odkrytych pleców i asymetrii? Dzianina! Sukienki dzianinowe lub ażurowe to hit tego lata. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy w składzie są jakieś naturalne domieszki: bawełna, len. Jeśli tak - kupuj śmiało. Ażurowe sukienki można nosić również jako narzutki na strój kąpielowy.
Poniżej kilka ciekawych przykładów.

Sukienki w intensywnych kolorach! Kiedy zaszaleć z kolorem jak nie teraz? Może słyszałaś o trendzie “Dopamine dressing”? Co to jest? Według założeń tej koncepcji żywe, intensywne kolory, mają pobudzić nasz mózg do produkcji hormonu szczęścia. Jeśli kolory mają mieć pozytywny wpływ na nasz nastrój - dlaczego nie spróbować i nie dodać ich do naszej garderoby? Jeśli dobrze czujesz się w spokojnych, neutralnych barwach - ten trend może nie być dla Ciebie. Ale może warto spróbować? 
Wybierz sukienki w kolorach fuksji, intensywnym niebieskim, turkusu, czerwieni lub intensywnej cytryny lub limonki. Oto moje przykłady.

[product,241220,239968]

Powoli odchodzimy od mocno rozkloszowanych sukienek, z falbanami. Owszem, nadal je nosimy, ale te proste, tzw. tuby lub sukienki halki zdecydowanie je wyparły. Wygodne luźne kroje zamieniamy na te dopasowane, sexy, podkreślające nasze ciało.